לחיות באגדה ללילה אחד!

בואי להרגיש כמו נסיכה מהאגדות עם נסיך יפה תואר, שמלה מרהיבה ואולם קסום במיוחד. אולמי אירועים ברון זה המקום שלכם להפוך חלום למציאות ולחגוג חתונה קסומה מהאגדות עם רף בלתי מתפשר, אירוח במלוא הפאר והיוקרה בחלל עיצובי גדול, יוקרתי ופורץ גבולות, מנות שף בסטנדרט קולינרי גבוה וייחודי, בר יוקרתי ומעוצב מעבר לכל דמיון, מערכות סאונד ותאורה מהמתקדמות ביותר וחשוב מכל, יחס מלכותי וליווי אישי ע"י צוות מקצועי ומיומן שיגשים לכם כל משאלה ויעטוף את החתונה שלכם באכפתיות, דקדקנות וזמינות לכל צורך. כי בערב הזה מגיע לכם כל מה שחלמתם! 

למה להתחתן באולמי אירועים ברון?

אנחנו יודעים כמה הרגע הזה חשוב לכם, לכן נעשה הכל כדי להגשים לכם אותו. השקענו באולם ייחודי, חדשני ומתקדם, בשיתוף מיטב האדריכלים, היועצים, המומחים ואנשי המקצוע בתחום. אנחנו יודעים שהכל צריך להיות בדיוק כפי שחלמתם ושהחתונה שלכם צריכה  לשקף בדיוק את מי שאתם. אתם מזמינים את המשפחה והחברים לחגוג יחד אתכם וחשוב לכם שהמקום שתזכרו לכל החיים יכלול אירוח במלוא הפאר והיוקרה וחשוב מכל שיתייחס לאירוע שלכם כמו לאירוע של החיים!

אנחנו באולמי אירועים ברון גם מבינים שאור הזרקורים מופנה אליכם ומאותו רגע, אתם רוצים לעצום  את עיניכם ולהתמסר לידי אנשי מקצוע מומחים, אשר למדו אתכם, את הרצונות שלכם, החלומות, הטעם והסגנון המיוחד לכם וכל זאת כדי להפוך את החתונה שלכם לאירוע קסום במיוחד בדיוק כפי שחלמתם ביום שכולו שלכם!

לשירותכם בנינו מטבח שף מאובזר, המאכלס את מיטב השפים שיצרו בהרמוניה מושלמת מנות שף מלהיבות ומרגשות עם חוויה קולינרית בסטנדרט הגבוה ביותר.

אנו רואים בשירות ערך ראשון במעלה ולכן בחרנו בקפידה צוות ניהול לאירוע שלכם הכולל מנהלי אירועים, רבי מלצרים, מלצרים, ברמנים ודיילות מיומנים ומקצועיים שיעטפו את האירוע שלכם באהבה ויעניקו לכם ולאורחיכם חוויית שירות מושלמת, מקצועית ומפתיעה.

באולמי אירועים ברון אתם מוזמנים ליהנות מכל החידושים בסצנת האירועים ולפגישת הכרות עם יועצי האירועים שלנו שיעזרו לכם להגשים כל פנטזיה!